5, 6 en 7 mei bij Postillion Hotel langs A12 bij Bunnik
Het afgelopen jaar hebben veel collega’s elkaar moeten missen. Al deze collega’s zijn daarom tussen 9 en 17 uur van harte welkom bij de SPAR mini in Bunnik voor twee gratis koppen koffie van een echte barista. Eentje voor jezelf en eentje voor je collega.
Wandel ook even langs voor de lunch
Bovendien kunnen alle collega’s op 5, 6 en 7 mei ook terecht in de SPAR mini om een lekker voordelig & makkelijk belegd broodje, smoothie, wrap, salade of drankje te kopen. Dus even de auto of het kantoor uit voor een lunchwandeling & verder.
Koffie uitdelen aan collega’s bij bedrijven
Tenslotte gaat een SPAR promoteam handige koffietrays voor twee personen uitdelen bij bedrijven in de omgeving van het Postillion Hotel langs de A12. Uiteraard wordt hierbij voldaan aan alle beperkingen die gelden in verband met corona.
Eenpersoons SPAR mini ultieme gemakswinkel
De mobiele SPAR mini deed afgelopen jaar al dienst als varende vakantiewinkel op de Friese Meren. Ook dook hij op bij het NK atletiek en op de stranden van recreatieplassen. Komende zomer wordt deze unieke eenpersoons SPAR opnieuw ingezet als ultieme gemakswinkel.