- 1 Verwarm de bonen samen met de mais. Bestrijk de wraps met de tacosaus.
- 2 Vet twee koekenpannen (met deksel) in met wat olie en leg in elke pan een tortillawrap. Giet de bonen en mais af, laat goed uitlekken en verdeel ze over de wraps.
- 3 Prak het vruchtvlees van de avocado grof en verdeel over het bonenmengsel. Verdeel de kaas erover en leg de tomaten erop met de snijzijde naar boven.
- 4 Verdeel de tacokruiden en de rest van de olie erover. Verwarm de panpizza’s met het deksel op de pan op een middelhoge stand tot de kaas gesmolten is.
bereidingstip
Lekker met een dip van 125 ml zure room of crème fraîche, rasp en sap van 1 limoen en gehakte bieslook.. Let op: de kaas in dit recept kan dierlijk stremsel bevatten. Wil je het recept strikt vegetarisch maken? Gebruik dan een kaas met vegetarisch stremsel, deze is herkenbaar aan een vegetarisch logo.